Motivace dlouhodobých a klíčových zaměstnanců? Jednoduchý návod najdete v jejich profilu.

Bohdanka0

 

“Lidský úspěch znamená chtít vidět skutečnost a organizovat i řídit informace tak, aby bylo možné rozhodovat se o změnách a mít nad nimi kontrolu.” Takhle zní věta stvořená ze slov motivujících Bohdanku Fialovou, naši vedoucí lektorku a konzultantku.

Životní zkušenost, smířlivý nadhled i krásu můžete vycítit ze spojení slov posunujících Bohdanku k dalšímu rozvoji. A taková je i ona sama. Všecho to možná nasbírala vhledem do stovek až tisíců duší, kterým se neúnavně snaží pomoct k hlubšímu sebepoznání. Anebo snad díky pohledům na svět z výšky při zdolávání skaliskatých hor. Minimálně vnitřní smír člověk zavěšený v sedáku tak nějak dobude. No krásné svaly rozhodně :)

Bohdanka již přes 8 let v naší firmě konzultuje osobní profily dětí i dospělých, zasvědcuje psychology a personalisty do tajů práce práce se CA method. Vytváří manuály ke školení a stojí za elearningovými kurzy. Jako přední lektorka a konzultantka stihla nahlédnout do spousty lidských příběhů. Dál nese štafetu autora metody Jiřího Šimonka seniora, který tvrdí, že “každý mozek a člověk může být svůj.” Díky lidským odlišnostem může být tedy její práce velmi pestrá. Jenže zároveň jsme tak trochu všichni stejní. Každodenní práce se pak může stát rutinou, která člověku vnáší, spíše než jiskřičky do očí, pocit, že “všechno už tak nějak viděl”.

wordle 2

Jak zase vrátit do pracovního života to vzrušení, které dnes naše lektorka může zažívat spíše v sedáku než v kanceláři? Co skutečně Bohdanku i po těch letech práce na stejné pozici posouvá dál? Nemusíme zkoušet obecné způsoby motivace. Její věta naznačuje konkrétní cestu k účinným způsobům. A další motivátory najdeme v jejím profilu. Nový vítr v této chvíli nabídnou myšlenky silné osobnosti z oblasti psychologie, pedagogiky či poradenství. Inspirace může přijít třeba v podobě nových informací získaných na zajímavém školení.

 

A výsledkem tohoto snažení? Jednoznačným úspěchem budou jiskřící oči, právě ty oči, se kterými Bohdanka chce vidět skutečnost.

Bohdanka1