DAP Services slaví 10 let od založení

razitkoDeset úžasných let uplynulo od založení DAP Services. Pro někoho se to může zdát jako krátká doba, pro jiného jako dlouhá, je však nutno říct, že jsme za tu dobu dokázali, že patříme mezi inovativní firmu s mezinárodním dosahem.

Portfolio našich produktových řešení a projektů, na kterých se podílíme, je na malou firmu nezvykle široké. Jsme etablováni v cíleném marketingu, HR, školství, sportu a prostupujeme do zdravotnictví. Všechny naše činnosti spojuje unikátní diagnostická metoda – CA method.  Metodu neustále kultivujeme tak, aby byla připravena k použití pro konkrétní projekty.

Nic z toho by se však nepodařilo, nebýt našich obchodních partnerů, spolupracovníků a skvělého pracovního týmu, který jsme si za těch 10 let vybudovali. Dík patří Vám všem, kteří jste se, třeba jen na chvíli, na našich aktivitách podíleli.

Dne 9. června se bude konat výroční konference, na které dosavadní úspěchy společně oslavíme. Pevně věříme, že nás další úžasná léta čekají. Budeme se s Vámi i nadále dělit o naše úspěchy a jdeme do dalšího desetiletého období firmy s tím, že Diagnostics is our life.

DAP-slogan