Moravskoslezský kraj vyhlásil 4. ročník soutěže Lady Business MSK

DAP Services je partnerem tohoto projektu.

Moravskoslezský kraj letos opět vyhlašuje soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje s cílem  podpořit ženy, které jsou něčím výjimečné. Letos kraj vyhlašuje dvě nové kategorie, oceňovat bude manažerky a talentované studentky. Soutěžící se mohou hlásit do 22.9.2019.

Kategorie Manažerka je určena všem ženám z Moravskoslezského kraje, které vykonávají manažerskou funkci ve středním nebo vyšším managementu více než 2 roky a vedou tým o 5 a více lidech. Podmínkou je, aby byly zaměstnány ve firmě se sídlem nebo provozovnou v Moravskoslezském kraji.

Druhá kategorie je určena pro Výjimečné studentky. Do této kategorie se může přihlásit studentka denního studia střední či vysoké školy v Moravskoslezském kraji, která se věnuje nějaké zajímavé činnosti nebo dosáhla výjimečných výsledků v libovolné oblasti. Může se například podílet na určitém projektu, organizovat významnou akci nebo dokonce sama podnikat.

Přihlášené soutěžící  bude vybírat pětičlenná komise podle předem daných kritérií.  Hlavní cenou pro vítězky obou kategorií je pak finanční částka ve výši 100.000 korun. Peníze jsou určeny na vzdělávání a osobní image a část odměny pak vítězka přidělí na vybraný veřejně prospěšný projekt či znevýhodněné osobě například na nákup rehabilitačních pomůcek

Výsledky hodnocení budou známy v průběhu října a budou oznámeny na slavnostním večeru, který proběhne na podzim.

 Podrobnější informace jsou k dispozici na www.ladybusiness.cz, případně Vám je poskytne Hana Šandová, sandova@msid.cz, 731 653 527.

Partnery  letošního ročníku jsou  Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek, rádio Helax,  NAFIGATE Cosmetics, a. s., DAP Services a.s. a Česká spořitelna.