Diagnostika (nejen) v personalistice. Tématem Partners meeting 2019 budou nové aplikace CA method.

Jak pracovat s barvově asociační diagnostikou v oblasti HR, ale také sportu či zdraví ukáže akce Partners meeting, která se uskuteční v Ostravě 3. října 2019. Je určena všem obchodním partnerům DAP Services a pozvaným zástupcům firem, kteří chtějí využívat chytrých dat při své práci. Cílem akce je setkání, nasdílení zkušeností, i inspirace a navázání spolupráce.

Podrobný program naleznete na webové stránce Partners Meeting 2019. V dopolední části ukážeme, jak se měří kvalita měkkých kompetencí díky síti obchodních partnerů v Německu. Dále představíme nové portálové řešení HR Solution, které se zaměřuje na všechny části HR procesu.

Odpoledne partneři DAP Services prozradí, jaké inovativní intervenční postupy lze použít v oblasti sportu, co vše vyjeví asociace o vašem zdraví, či jak se dají díky CA method sbírat smart data.

Smyslem akce je také setkávání a navazování spolupráce. Hosté si mohou dopředu sjednat schůzku či konzultovat technické, metodické a marketingové aspekty práce se CA method. Mohou dále využít doprovodného programu a vyzkoušet si produkty dalších inspirativními startupů. Odpoledne zakončíme neformální prohlídkou a posezením v našich nových prostorech.

Těšíme se na Vás.