Setkání s partnery bylo velmi osvěžující. Podobných aktivit chystáme více.

Letošní setkání partnerů DAP Services máme za sebou. Všem, kteří za námi do Ostravy dorazili, chceme poděkovat za milou společnost. Vzájemně jsme si předali řadu informací a novinek o CA method. Přiblížili jsme nové koncepty v oblasti HR, které pokrýváme celostním řešením HR Solution, či produktem Softskillers.

Právě ten je základem německé sítě Softskillers Deutschland, kterou přiblížil náš zahraniční host, Marco Buenger. Z dalších oblastí, ve kterých se se CA metod výrazně posouváme, jsme vybrali oblast Medical a projekt zaměřený na odhalování ranných stádií demence, oblast související s kvalitou života a zmírňování stresové zátěže díky neurozrakovému programu MySenses. Nechyběla ani prezentace o sběru dat, který budeme spouštět spolu s B2C aplikacemi.

Setkání bylo velmi užitečné, potvrdilo 22% účastníků

22% účastníků investovalo pár chvilek času na vyplnění dotazníků zpětné vazby. Čeští i zahraniční hosté se shodují na tom, že akce se povedla, přinesla zajímavé a užitečné informace, a že je vhodné se pravidelně setkávat v tomto formátu.

Výstupy včetně videoprezentací jsou již zveřejněny

Pro připomenutí výjimečné atmosféry i informací můžete využít Gallerii fotografií a prezentací na webu akce. Kompletní prezentace byly natočeny a některé videozáznamy můžete najít na Youtube kanálu DAP Services. Tam nás také můžete sledovat, nová videa vás pak sama budou upozorňovat na svou existenci.

A co dál? Nové formáty setkávání i šíření know-how

Existuje celá řada informací, kterou jsme ale sdílet nestačili. Speciální program připravujeme pro distributory, pro které chystáme už v listopadu 2019 setkání obchodníků. Bude sloužit k praktické výměně know-how i zkušeností. Mezi další akce patří Školení k profilu jednotlivce. Výhledově jej nahradí Školení HR Solution a podpoří webináře. Tento online formát připravujeme především jako platformu pro odbornou podporu konzultantů.

Dostávejte ty správné informace. Tak často, jak sami chcete

Pokud si přejete dostávat informace o tom, co se s metodou děje v jednotlivých oblastech, dejte nám vědět. Tady si můžete upravit si své preference o získávání informací. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.