DAP Zákazníci

Medicom International s produktem Tantum Verde a reklamní agentura Ogilvy & Mather

Finanční manager společnosti Ogilvy & Mather, přední světové reklamní agentury s více než 100 poboček v 50 zemích světa, potvrdil, že ve společnosti Medicom došlo k výraznému nárůstu prodeje produktu Tantum Verde (pastilky účinné při bolesti v krku) po realizaci první studie společnosti DAP Services v březnu roku 2012.

Více informací: http://dap-services.cz/dap-customers/medicom-international-tantum-verde-brand-advertising-agency-ogilvy-mather/

Zentiva Pharmaceuticals a poradenská agentura FranklinCovey

Projekt diagnostikoval a vyhodnotil interní trénink talentů ve společnosti Zentiva, mezinárodní farmaceutické společnosti. Cílem projektu, který se konal v roce 2011, byl výběr zaměstnanců s největším potenciálem a nejvhodnějších pro další kariérní růst v rámci společnosti. Tréninkový program, vyvinutý na míru pro tento úkol, dodala mezinárodní tréninková a konzultační agentura FranklinCovey.

Více informací: http://dap-services.cz/dap-customers/zentiva-pharmaceuticals-franklincovey-consulting-agency/

Skupina ČEZ

ČEZ Zákaznické služby, s.r.o. je jednou součástí skupiny ČEZ, která je největší energetickou společností v centrální a severovýchodní Evropě. Oddělení Péče o zákazníka je jedna z části sekce ČEZ Zákaznické služby, s. r. o. – poskytuje služby koncovým zákazníkům, provozuje zákaznická střediska a call centrum pro celou skupinu ČEZ. Call centrum zprostředkovává veškerý nepřímý kontakt s koncovými zákazníky telefonicky, faxem, e-mailem či poštou a obslouží přes deset tisíc zákazníků každý den. Cílem společnosti je poskytnout komplexní řešení potřeb zákazníka již při prvním kontaktu, zajištění profesionálního chování zaměstnanců, týmovou práci a kontinuální zlepšování kvality služeb, které poskytuje.

Více informací: http://dap-services.cz/dap-customers/cez-group-personnel-audit/

RWE

Zadáním projektu bylo vyřešení urgentního problému v RWE Call centru v České republice. Nově vytvořené RWE Call centrum se 126 osobami nefungovalo efektivně. Byli jsme osloveni s žádostí o pomoc při řešení této situace a požádáni o návrh řešení ke zvýšení jejich výkonu.

Více informací: http://dap-services.cz/rwe-group/

Tieto

Tieto je největším dodavatelem komplexních IT služeb pro soukromý i veřejný sektor ve Skandinávii. Společnost má celosvětovou působnost díky svým produktovým vývojovým řešením a “delivery centers”.

Během roků 2013 a 2014 jsme zavedli řadu školení – stress management, communication skills, prezentační dovednosti, delegation skills – založených na naší diagnostické metodě. Zpětná vazba od účastníků je velice pozitivní.

Více informací: http://dap-services.cz/dap-customers/tieto/

MTS

Mobile TeleSystems OJSC (“MTS”) je přední telekomunikační skupina v Rusku a SNS, která nabízí služby pevné linky, mobilní služby, televizní programy kabelové i placené, ale zabývá se také obsahovou stránkou zábavního průmyslu v jedné z nejrychleji rostoucích oblastí světa.

Více informací: http://dap-services.cz/dap-customers/mts/

Zákazníci z oblasti sportu

Česká republika
Národní házenkářský tým – muži
Příprava na Mistrovství Evropy 2010.
Národní házenkářský tým – ženy
Příprava na Mistrovství Evropy 2010.
Tereza Huříková – profesionální cyklistka
Příprava – sezóna 2011.
FC Baník Ostrava
Přípava týmu U19 na sezóny 2013 a 2014.

Více informací: http://dap-services.cz/dap-customers/sport-customers/

Výzkumný ústav dětské psychologie a psychopatologie

Výzkumný ústav dětské psychologie a psychopatologie (VÚDPAP) je jediné pracoviště na Slovensku, které je zaměřeno na komplexní výzkum psychologických aspektů vývoje dětí a mládeže a na výzkum podmínek, které tento vývoj ovlivňují.

Naše diagnostika byla aplikována v rámci národního projektu “KOMPLEXNÝ PORADENSKÝ SYSTÉM PREVENCIE A OVPLYVŇOVANIA SOCIÁLNO-PATOLOGICKÝCH JAVOV V ŠKOLSKOM PROSTREDÍ”.

Více informací: http://dap-services.cz/research-institute-for-child-psychology-and-pathopsychology/