Na konferenci HRko ukážeme využití CA method v personalistice

Barevnostní metoda v náborování a HR? >> Duální případovka od DAP Services

"Charakter zaměstnanců přímo určuje jejich fungování v práci. Angažovanost, loajalitu, týmovost.. i schopnost nezbytné komunikace. Osobnostní diagnostikou CA method pomáháme personalistům poznat lidi ještě dříve, než nastoupí do nové pozice. A nejen to! Relevantní data poskytujeme jako podklad pro rozhodování pro všechny části HR procesu. Na HRku společně s naším klientem ukážeme hned několik příkladů z praxe, jak se srozumitelná data v rukou personalistů mohou přetvářet v relevantní prognózy o dalším fungování lidí. Buďte u toho!"Petr Palat, COO DAP Services na letošním HRko v Ostravě.

Publiée par HRko – HR párty & Festival HR sur Mardi 21 mai 2019

Charakter zaměstnanců přímo určuje jejich fungování v práci. Angažovanost, loajalitu, týmovost.. i schopnost nezbytné komunikace. Osobnostní diagnostikou CA method pomáháme personalistům poznat lidi ještě dříve, než nastoupí do nové pozice. A nejen to! Relevantní data poskytujeme jako podklad pro rozhodování pro všechny části HR procesu.  O jejich praktickém využití budeme mluvit na letošním ročníku konference HRko.

“Na konferenci společně s naším klientem ukážeme hned několik příkladů z praxe, jak se srozumitelná data v rukou personalistů mohou přetvářet v relevantní prognózy o dalším fungování lidí. Buďte u toho!” Pozývá na akci COO společnosti DAP Services Petr Palát.