Na realizaci projektu pro zpracování Big dat spolupracujeme s Vysokou školou báňskou – TU a jejími specialisty na umělou inteligenci

Druhá etapa projektu ICT sdílené služby pokračuje podle plánovaného záměru. Díky práci business managerů se podařilo navázat spolupráci s novými zahraničními i tuzemskými partnery. Nově spolupracujeme se švédskou firmou Monovaz. Další společností, se kterou jsme zahájili spolupráci, je rakouská Avantgarde GmbH. Oběma firmám jsme individuálně přizpůsobili produkty a služby jejich potřebám.

Začaly také přípravné práce na realizaci nového produktu na zpracování Big dat. Na tomto produktu spolupracujeme s Vysokou školou báňskou – TU a jejími specialisty na umělou inteligenci.

Na začátku měsíce března nás zasáhla opatření v souvislosti s pandemií COVID-19. Mnoho z našich zákazníků bylo nuceno omezit své výdaje a naši spolupráci to negativně ovlivnilo.
Také v naší společnosti byla velká část zaměstnanců v režimu dlouhodobého ošetřování osoby blízké, proto se musely některé práce pozastavit.