Kompletní psychologická aplikace 3d Solutions pomůže v profesní i osobní rovině

3d Solutions je primárně vytvořená aplikace pro efektivní řízení investic v oblasti lidských zdrojů (HR). Pod tím je sekundárně vytvořená aplikace 3d clinic, která řeší vše spojené s osobním životem. Obě oblasti, jak primární, tak sekundární se propojují v jeden celek. Všude se vyskytují lidé, firmy tvoří lidé a ty mají své životy a na všech těchto úrovních umíme efektivně pracovat.

JAK FUNGUJE?

Aplikace 3d Solutions je psychodiagnostický nástroj (NENÍ TO TEST), který hloubkově mapuje činnosti mozku z hlediska dlouhodobé paměti a tu žije v realitě a to měří krátkodobá paměť. Obě mezi sebou komunikují a 3d to umí změřit. Vychází z CA method (www.camethod.com), kterou dnes využívá mnoho zemí v nejrůznějších podobách, školství, sport, medicína, marketing a lidské zdroje.

Co znamení 3d?

3d: diagnostics – design – development (na základě diagnostiky vám nastavíme váš rozvoj)

3d propojuje: zrak – emoce – mozek

PROČ FUNGUJE?

Proč potřebujeme aplikaci ve 21. století? Dnes všichni řeší lidi, hodnoty, vztahy, děti, práci atd. 3d Solutions umí měřit, vyhodnocovat a nastavovat další cílené kroky např. v osobním životě, v práci, ve škole, ve vztazích, v týmech atd.

Ve firmách umíme změřit to, co nikdo neumí a to jsou soft (měkké) dovednosti pomocí kompetenčních modelů (KM) a klíčových kritériích výkonu (KPI).

Kompetence měříme ve dvou úrovních:

· Hloubková (hodnotová) – jak to opravdu máme v sobě uložené, co je náš motor

· Povrchová (realizační) – jak s tím umíme teď naložit a využít svůj potenciál.