Podle zemí          Podle oblastí          Case studies          Jak se stát partnerem

Belgie

Vášniví trenéři s citem pro detail a individuálním přístupem: stňte se lepším hráčem a zjistěte, jak zvládnout # TheFlow.

Segment trhu: Sport
Web: corodo.net

Syntra West je nezisková organizace založná v roce 1960, která zajišťuje 3,5 milionu tréninkových hodin, kterými každoročně projde 55 000 účastníků. Pracuje u nás 2 000 školitelů na částečný úvazek a okolo 200 dalších zaměstnanců.

Segment trhu: Vzdělávání, Personalistika
Web: www.syntrawest.be

Bělorusko

Regionální centrum pro testování a odborné vedení studentů v Gomelu bylo založeno v prosinci 2001 na Státní technické univerzitě v Sukhoi Gomel (Gomel, Běloruská republika). Naším posláním je objektivní měření znalostí, dovedností a schopností studentů, posouzení jejich sklonu, schopností a talentu a k identifikaci jejich potenciálu růstu.

Segment trhu: Vzdělávání, věda a výzkum
Web: dtap.by

Černá Hora

Millennial consulting je společnost se spoustou zkušeností s výzvou rozšiřování standardů řízení a lidských zdrojů na území Černé Hory. Činnosti organizací zahrnují nábor, personální poradenství, rozvoj a právní poradenství.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.millennialconsulting.me

Česká republika

3d Solutions je komplexní psychologická aplikace pro řešení situací spojených s lidmi a jejich fungováním v pracovním i osobním životě. 

Segment trhu: Poradenství, Personalistika, Psychologie
Web: https://www.3dsolutions.cz/

 

Firma 4person je zaměřená na poskytování profesionálních služeb při hledání lidských zdrojů. Naší prioritou není kvantita, ale kvalita zasílaných uchazečů.

Segment trhu: Poradenství, Personalistika
Web: www.4person.cz

Jsme nová poradenská společnost, jejíž podstata je založena na nejnovějších vědeckých metodách v oblasti psychologicko-personálního poradenství a ověřených praktických zkušenostech.

Segment trhu: Poradenství, Personalistika
Web: www.adia.cz

AgentBalance vám pomůže porozumět vašim zaměstnancům. Vyzkoušejte uchazeče o zaměstnání a najměte správné zaměstnance. Měřte spokojenost zaměstnanců, vztahy a zapojení. Pochopte své zaměstnance a zákazníky.

Segment trhu: Personalistika
Web: agentbalance.com

Akademie individuálních sportů zajišťuje nadstandardní nabídku možností, potřebných k dalšímu zvyšování sportovní výkonnosti, bez kterých není možné dosahovat výkonů vedoucích k úspěchům jak na republikové, tak zejména na mezinárodní úrovni.

Segment trhu: Sport
Web: ais-pk.cz

Barevná poradna. Nenabízím tedy pro klienta hotové odpovědi, kým je a kde přesně se nachází jeho problém, ale předkládám mu na základě diagnostiky náhled na jeho silné a slabé stránky a zároveň nabídku ke spolupráci, co s tímto stavem dělat.

Segment trhu: Poradenství
Web: www.barevnaporadna.cz

Calliditas je soukromý český projekt, který propojuje společensky odpovědné firmy se školstvím. Na základě CSR hodnot firmy umíme spolu s odbornými garanty vytvořit atraktivní ukázkové a vyučovací lekce.

Segment trhu: Vzdělávání, HR
Web: calliditas.net

Vyhledáváme nové talenty v technických oborech. Doporučujeme kandidáty na pozice od kvalifikovaných výrobních pracovníků až po top management. Pomáháme rozvíjet stávající zaměstnance a realizujeme vzdělávací kurzy šité na míru.

Segment trhu: Personalistika, vývoj
Web: www.cie-group.cz

CMC Graduate School of Business je jedním z nejprestižnějších poskytovatelů manažerského vzdělávání v České republice s více než dvacetiletou zkušeností.

Segment trhu: Vzdělávání
Web: www.cmc.cz

Mezigenerační projekt zaměřený na propojení seniorů a dětí i s jejich rodinami a vybudování Komunitního centra Dva světy.

Segment trhu: Vzdělávání
Web: https://dva-svety.cz/

Jsme tvůrci produktů Balance management a ColourMind. Balance Management je nezastupitelným podkladem pro další rozhodování, ať již o formě konkrétního rozvoje, či plánování budoucích změn. ColorMind umožňuje předvídat chování zákazníků a reakce spotřebitelů ve vztahu k určité značce, produktu nebo obchodního sdělení.

Segment trhu: Personalistika, Průzkumy trhu
Web: www.balancemanagement.com www.colourmind.com

Podporujeme sportovce, kteří se sportem nejen živí, ale hlavně baví. Objevujeme nové talenty a věnujeme se i těm, kteří se chystají aktivní kariéru ukončit.

Segment trhu: Sport
Web: www.forsportzs.cz

Global Ballgames je sportovní agentura zaměřená na podporu sportovců kolektivních míčových sportů jako je fotbal či volejbal. Pomáháme hráčům dosáhnout jejich maximálního potenciálu a maximalizovat jejich tržní hodnotu.

Segment trhu: Sport
Web: www.ballgames.cz

Mgr. Miloslav Hubatka 21 let pracoval ve školství právě na školách se zaměřením na moderní technologie a z toho 10 let jako ředitel školy, která měla ve své specializaci mimo moderních technologií i program na rozvoj nadaných a talentovaných dětí.

Segment trhu: Vzdělávání
Web: www.hubatkaconsulting.cz

KANDIDÁTI s.r.o. je ryze česká společnost specializující se na předběžný výběr uchazečů v kombinaci s diagnostikou osobnostních a pracovních předpokladů. Rychle a efektivně propojujeme uchazeče o zaměstnání s potenciálními zaměstnavateli. Díky jedinečné diagnostice pomáháme uchazečům identifikovat jejich skutečný potenciál a ukazujeme zaměstnavatelům užitečné informace pro výběr, začlenění, rozvoj a stabilizaci zaměstnanců.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.kandidati.cz

Mezinárodní technologická IT společnost Ki-Wi Digital patří na přední místo v oboru digitálních, interaktivních a informačních ploch se vzdálenou správou. Poskytuje komplexní a ucelené řešení v oblasti digitálních prezentací. Inovátor Ki-Wi Digital je výrobcem vlastního SW i HW pro prezentaci a vzdálenou správu obsahu digitálních ploch. Tímto způsobem dosahuje nejvyšších standardů a kvality pro své klienty.

Segment trhu: Informační technologie
Web: www.ki-wi.cz

Nalezení vhodného zaměstnance je klíčem k úspěchu. Lidé jsou základem každého úspěšného podnikání. Správný člověk na správném místě ve správném čase může dokázat neobyčejné věci. Tím, že talentů na trhu práce je stále nedostatek, je nezbytné prozkoumat všechny možnosti a prohledat všechny alternativní cesty pro nalezení tohoto pravého kandidáta.

Segment trhu: Personalistika
Web: kovalsky-partners.cz

Moderní společnost zaměřená na trh s online aplikacemi: marketingová diagnostika, vývoj psychometrických aplikací, vývoj zábavních a tréninkových aplikací a her (rozvoj obchodního potenciálu společností a osobního potenciálu jednotlivců).

Segment trhu: Personalistika, Průzkumy trhu, Zdravotnictví
Web: www.mindstream.cz

Díky našim zkušenostem, a výzkumům vědců po celém světě, máme možnost využívat diagnostiku, kterou provádíme na nejmodernějších přístrojích. Umožňuje nám sestavit program, díky kterému dosáhnete maximální výkonnosti mozku a správného fungování zrakového systému.

Segment trhu: Osobnostní rozvoj, Zdraví
Web: www.mysenses.cz

NAR marketing s.r.o. je marketingovou firmou s významnou specializací na e-businessové procesy v oblasti marketingu odběratelských a dodavatelských vztahů především v prostředí B2B trhu. NAR je členem České marketingové společnosti. Ředitel firmy pan Miloslav Kaplan je jedním z několika málo desítek certifikovaných specialistů ČMS.

Segment trhu: Personalistika – nákupní týmy
Web: www.nar.cz

Návštěva psychoterapeuta je jedinečnou příležitostí, jak poskytnout své duši mimořádnou péči a dosáhnout tak spokojenějšího života. Nabízíme individuální terapii a poradenství, koučink, krizovou intervenci, skupinovou práci i vzdělávání.

Segment trhu: Poradenství, Koučink
Web: www.nitka-fm.cz

My jsme Novitim! Dokážeme najít ty nejvhodnější uchazeče na vámi hledané pozice. Pomáháme našim klientům i jejich zaměstnancům, aby se v pracovním prostředí „našli“ a cítili se spokojení.

Segment trhu: Poradenství, Personalistika
Web: www.novitim.cz

PP Group jsme založili v roce 2004. Od té doby jsme si vybudovali dominantní postavení na středoevropském trhu. V současnosti zastupujeme více než 50 hráčů, včetně aktuálně nejlepších Čechů a také budoucích hvězd, kterým basketbaloví odborníci předpovídají úspěšné kariéry v Eurolize a NBA. Naší filozofií je poskytovat našim klientům poradenství a podporu s hlavním cílem – maximálně zužitkovat jejich talent, schopnosti a dovednosti v průběhu celé hráčské kariéry.

Segment trhu: Sport
Web: www.ppgroupsport.com

Personální agentura Specialist Service, s.r.o. patří k nejdéle působícím agenturám v Moravskoslezském kraji. Byla založena již v roce 1993 jako divize Sdružení pro rozvoj severní Moravy a Slezska.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.specialist.cz

Výzkumné a rozvojové centrum, z. ú. podporuje svým portfoliem služeb rozvoj regionů, veřejných organizací a jednotlivců s cílem vytváření profesionality, kreativity a efektivity poskytovaných služeb. U jednotlivců a týmů se zaměřujeme na rozvoj podnikavosti, talentu a kreativity. Pomáháme zejména obcím, školám a dalším veřejným institucím. V organizacích budujeme dlouhodobá partnerství a vzájemnou spolupráci.

Segment trhu: Vzdělávání, poradenství
Web: regio-advisor.cz

Jsme silnou, inovativní a ryze českou poradenskou a vzdělávací společností, která od roku 1998 aktivně přispívá k rozvoji firem (a nejen jich) a kultivaci českého i evropského prostředí. Za to vděčíme jak vlastním rozsáhlým aktivitám na poli výzkumu a vývoje, tak špičkovému týmu konzultantů a lektorů, kteří si plně uvědomují, že „rozdíl je v lidech“. Tomu odpovídají také námi sdílené firemní hodnoty.

Segment trhu: Personalistika, Školství
Web: www.rpic-vip.cz

RSJ Gradus se zaměřuje na investice v oblasti life science – na aplikovaný výzkum usilující o zkvalitnění a prodloužení lidského života. Podfond investuje zejména do nově nebo nedávno vzniklých technologických společností (seed money). Vyhledává startupy s převratnými terapeutickými metodami. Důraz klade na oblasti, které zatím současné zdravotnictví uspokojivě nevyřešilo.

Segment trhu: Zdravotnictví
Web: www.rsj.com/gradus

Provádíme aplikovaný výzkum – činnost zaměřenou na získání nových poznatků využitelných pro předem stanovené, specifické a konkrétní cíle využití na spotřebitelském trhu.

Segment trhu: Personalistika
Web: slamka.cz

Jsme profesionální poradenskou společností, která nabízí klientům komplexní poradenství v následujících oblastech: optimalizace firemních procesů, zavádění systémů řízení dle mezinárodních standardů ISO, zavádění standardů a vzdělávání, poradenství v oblasti informačních technologií, dotačního poradenství, poradenství v oblasti BOZP a PO.

Segment trhu: Procesní analýzy
Web: www.sofo.cz

Společnost TAROC Consulting s.r.o. je vzdělávací agenturou, která se zabývá tréninkem a školením obchodních, manažerských a prezentačních dovedností. Firma je na trhu od roku 2008, klade důraz na praktické uplatnění nabytých dovedností v podmínkách vaší firmy.

Segment trhu: Vzdělávání a personalistika
Web: http://www.taroc.cz/

Mgr. Irena Vašátková pracuje v oblasti psychologicko-personálního poradenství a vychází z využití moderní diagnostické metody CA method a poznatků vědy o písemném projevu. V případě potřeby využívá jako doplňkové metody i klasické výkonové testy.

Segment trhu: Poradenství a personalistika
Web: vasatkova.cz

VŠB – Technická univerzita Ostrava má za sebou 170 let existence. Poskytuje bakalářské, magisterské i doktorské studium na 7 fakultách a v univerzitních studijních programech v prezenční i kombinované formě. Sama realizuje nebo se spolupodílí na významných projektech v oblasti výzkumu a vývoje a spolupracuje s řadou domácích i zahraničních univerzit a se soukromým sektorem.

Segment trhu: Věda a výzkum
Web: www.vsb.cz

Itálie

MilanLab je špičkové interdisciplinární vědecké výzkumné středisko ve vlastnictví AC Milan. MilanLab poskytuje technologickou podporu v procesu rozhodování, s konečným cílem je optimalizovat pohodu sportovce. Věda a technika, obchodní znalosti a individuální zkušenosti jsou kombinovány inovativním způsobem, aby bylo dosaženo systémového přístupu k různým aspektům, které přispívají k jeho zdravé kondici.

Segment trhu: Sport
Web: www.acmilan.com

Jsme první nezávislá obchodní škola v Itálii. Klademe důraz na jedinečnost a zvyšování potenciálu každého jednotlivce a každé organizace. Naše síťová struktura nám umožňuje přístup k nejlepším dovednostem jejich integrací do pokročilých a přizpůsobitelných vzdělávacích systémů. Pracujeme od roku 1970 v oblasti manažerského vzdělávání a manažerského výzkumu.

Segment trhu: Personalistika a vzdělávání
Web: www.istud.it

Izrael

Talkitt pomáhá milionům osob řečovými problémy, aby mohli mluvit bez omezení! Talkitt přináší inovativní možnosti, které umožňují lidem s motorickými, řečovými a jazykovými potížemi snadněji komunikovat – a to s pomocí jejich vlastního hlasu.

Segment trhu: Vzdělávání, Personalistika
Web: www.talkitt.com

Kypr

Cílem a Eurosuccess Consulting je informovat a podporovat jednotlivce i společnosti při čerpání finančních prostředků z EU.

Segment trhu: Poradenství a personalistika
Web: www.eurosc.eu

Německo

Adler Management provádí inovativní a komplexní poradenské služby. Máme zkušený tým konzultantů s mezioborovými zkušenostmi. Zabýváme se mimo jiné personálním rozvojem, plánováním a hodnocením kompetencí, vytvářením sociálních podniků či ekologickým inženýrstvím a systémy.

Segment trhu: Poradenství, Personalistika
Web: www.adler-management.eu

Poradenství v oblasti řízení. Od šéfa k šéfovi: Pohled zvenku zvýrazní pohled dovnitř. Čtyři pilíře úspěchu: Myslet strategicky a pracovat systematicky, rozvoj lidí a design organizace.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.detlef-bischur.de

Našim zákazníkům nabízíme semináře, školení, koučování a konzultace zaměřené na zvýšení úspěchu a výkonu – Performance Consulting + Coaching. Specializujeme se na práci se sportovci, manažery a prodejci, a to jak s týmy, tak i s jednotlivci.

Segment trhu: Sport, Personalistika
Web: www.drullmann-partner.de

Medis byl založen v roce 1991 jako samostatná součást Ústavu biomedicínského inženýrství TU v Ilmenau. Náš vysoce kvalifikovaný a zkušený tým se zaměřuje na vývoj a výrobu inovativních diagnostických měřících systémů založených na neinvazivních technologiích, umožňující simultánní analýzu různých biomedicínských signálů.

Segment trhu: Zdravotnictví
Web: https://www.medis-netz.de/

Posouváme vedení profesionálních sportovních týmů na novou úroveň. Software SAP Sports One, který je k dispozici pro fotbal, lední hokej, basketbal, házenou, lyžování a ragby, pomáhá klubům a organizacím digitalizovat správu sportovních výkonů koordinací veškerých administrativních, školicích a týmových řízení, vyhledávání a lékařských procesů.

Segment trhu: Sport
Web: www.sap.com

SoftSkillers Deutschland GmbH je výhradním HR partnerem společnosti DAP Services v Německu. Provádíme konzultace a diagnostiku a také vzděláváme ostatní německé uživatele k používání HR řešení v jejich podnikání. SoftSkillers Deutschland má 16 proškolených konzultantů ve 4 partnerských společnostech.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.softskillers.de

Polsko

Organizujeme školení, kurzy, semináře a konference určené jak pro manažery, tak i pro administrativní i odborné pracovníky. Máme širokou nabídku školících témat a oblastí. Seznam možných témat rozhodně není konečný, jsme otevřeni vašim návrhům.

Segment trhu: Vzdělávání
Web: www.centrumkompetencji.pl

Nadace je na trhu od roku 1990. Kvalifikovaný tým zaměstnanců a odborníků poskytuje komplexní, efektivní a přátelská řešení v oblasti rozvoje podnikání a lidského kapitálu na polském i mezinárodním trhu posílením potenciálu lidských zdrojů v podnicích, institucích podnikového prostředí a nevládních organizacích.

Segment trhu: Personalistika a lidské zdroje
Web: www.oic.lublin.pl

Pomáháme sportovcům a nabízíme jim poradenství v různých oblastech, od podpisování smluv, kooperace se sponzory až po rozvoj jejich sportovního potenciálu, což je pro nás klíčové. Každý sportovec si přeje být úspěšný a vyžaduje profesionální podporu v zajištění své budoucnosti i budoucnosti své rodiny.

Segment trhu: Sport
Web: sport-idea.pl

Společnost Star Level vznikla na základě 20-ti let zkušeností. Využíváme znalostí a výsledků z mnoha věd, především pozitivní psychologie, managementu, psychologie sportu a dalších. Společným prvkem našeho přístupu je práce s člověkem přes jeho vnitřní energii, odhodlání, a dovednosti. Ty jsou často blokovány, potlačeny nebo zapomenuty.

Segment trhu: Koučování, Personalistika
Web: starlevel.pl

Portugalsko

Společnost podporující vývoj svých zákazníků od roku 1997, která věří, že inovace nejsou talentem, ale kompetencí a klíčem k růstu organizací. S mezinárodním rozměrem a zkušenostmi od svého vzniku INOVA + vidí v technologické vizi, v národních a mezinárodních partnerstvích a v přístupu ke zdrojům financování klíčové faktory úspěšné inovace.

Segment trhu: Personalistika a lidské zdroje
Web: inova.business

Rakousko

Poskytujeme poradenství v oblasti řízení na základě naší licence www.softskillers.at. Pomáháme při výběru trhů s nejlepšími vyhlídkami na úspěch, pracujeme na koordinovaných distribučních systémech a identifikujeme a vyhodnocujeme vhodné partnery, poskytovatele služeb, projekty nebo zaměstnance pro vás.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.avantgarde.or.at

Univerzita Sigmunda Freuda je podle rakouského práva akreditovanou soukromou univerzitou. Nabízí studijní programy ve Vídni a na místech v Linci, Berlíně, Lublani, Miláně a Paříži. Akademické tituly udělené v jednotlivých programech jsou rakouské tituly, které jsou uznávány v Evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání.

Segment trhu: Věda a výzkum, HR, medical
Web: www.sfu.ac.at

Rusko

PRAXISCOM je na trhu od roku 2011 a má za sebou více jak 30 projektů pro soukromé i veřejné subjekty. PRAXISCOM má v Moskvě vedoucí pozici v oblasti projektového managementu a konzultačních agentur a je první společností na rusky hovořícím trhu, která využívá CA method a produkty na této metodě založené, a ručící za kvalitu těchto produktů při používání v oblastech projektového managementu.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.praxiscom.ru

Slovensko

Balance HR je inovativní, zodpovědná, komplexní, personálně-poradenská společnost. Mezi její základní činnosti patří Recruitment a executive research, Outsourcing a payroll outsourcing, Vzdělávání a rozvoj, Konzultační činnosti, Outplacement.

Segment trhu: Personalistika, Vzdělávání
Web: www.balanced-hr.com

Spoločnosť EuroView s.r.o. je profesionálna personálna a poradenská firma poskytujúca služby v oblasti ľudských zdrojov. Doménou v poskytovaných službách je v prvom rade tím skúsených konzultantov a psychológov.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.euroview.sk

Naší snahou je podpořit efektivnější přípravu hokejových hráčů prostřednictvím vybudovaného Hockey Development Centers (HDCs), respektive prostřednictvím z nějaké jeho produktové podskupiny. Klademe důraz na zdokonalování individuálních hráčských schopností a na jejich vhodné uplatněním do týmové či oddílové přípravy.

Segment trhu: Sport
Web: www.hockeydts.com

Vzdělávání dospělých, organizování konferencí, odborných seminářů, školení, kurzů a rekvalifikací. Vývoj nových vzdělávacích a tréninkových materiálů. Expertní a poradensko-konzultační činnost se zaměřením na personální rozvoj a rozvoj manažerů i organizace.

Segment trhu: Personalistika, Edukační činnost
Web: www.kreditke.sk

Poskytnu vám reálnou zpětnou vazbu o tom, co se ve vaší firmě, nebo týmu děje a o tom, co potřebuje. Předložím vám návrhy na vyřešení aktuální situace. Otevřu Vám oči a ukážu vám realitu, kterou prožíváte z jiné perspektivy.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.mirokubis.sk

Personální služby, které vám pomůžou zlepšit kreativitu a inovativnost zaměstnanců, snížit konflikty na pracovišti či stres nebe zvýšit prodej.

Segment trhu: Personalistika
Web: https://mvacademy.sk/

Cílem námi poskytovaných služeb je zejména zefektivnit a dále rozvíjet podnikání našich klientů, pomáhat při naplňování rozvojových záměrů veřejného sektoru, rozvíjet odborný i osobnostní potenciál zaměstnanců našich klientů, ale i ostatních, individuální klienty.

Segment trhu: Personalistika
Web: http://www.slovcapital.sk/

Výzkumný ústav dětské psychologie a patopsychologie (VÚDPaP) je přímo řízená příspěvková organizace MŠMT. Jako resortní vědecko-výzkumné pracoviště se zaměřuje na řešení otázek a aktuálních potřeb vyplývajících z výchovně vzdělávací praxe z pohledu psychologických věd.

Segment trhu: Věda a výzkum, vzdělávání
Web: vudpap.sk

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá rozvojom odborných zručností personálnej zložky firiem v oblasti manažmentu, marketingu, obchodu a služieb. Našim klientom pomáhame presadiť sa na trhu, zvrátiť klesajúce zisky, zvýšiť efektivitu práce a morálku zamestnancov, vyčistiť internú komunikáciu od šumov a pod.

Segment trhu: Vzdělávání, Personalistika
Web: www.vazilina.sk

Slovinsko

Lublaňská univerzita je nejstarší a největší institucí vysokoškolského vzdělávání a vědeckého výzkumu ve Slovinsku a patří mezi 3% nejlepších univerzit na světě. Univerzita je známá svými kvalitními společenskými a přírodovědnými a technickými studijními programy, strukturovanými v souladu s Boloňskou deklarací.

Segment trhu: Věda a výzkum
Web: www.uni-lj.si

Srbsko

Agentura HR Partner z Nového Sadu v Srbsku definuje své poslání jako poskytování kvalitních služeb v oblastí poradenství souvisejících s vedením zaměstnanců v malých a středních podnicích.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.hrpartner.rs

Profesorka sportovní psychologie Marijana Mladenovic působí na vysoké škole sportu a zdraví v Bělehradu, Srbsko. Je vedoucí katedry specializující se sportovní koučing. Psychická příprava je neoddělitelná část celkové přípravy sportovců. Stejně jako kondiční tréningy a učení se technice a taktice, je stejně tak důležitá systematická a kontinuální práce na psychické přípravě.

Segment trhu: Sport
Web: sportskipsiholog.rs

Univerzita v Bělehradě upevňuje postavení přední instituce vysokoškolského vzdělávání v regionu tím, že se na jedné straně přizpůsobuje výzvám moderní doby a na druhé straně zachová, co stojí za její tradicí. Právě díky tomu je uznávána jako skutečná národní vzdělávací instituce.

Segment trhu: Věda a výzkum, sport
Web: www.bg.ac.rs

Švédsko

Jsme nová rozvíjející se společnost se spoustou zkušeností a dobrou kompetencí, která rozvíjí jednotlivce a společnosti v udržitelný a ziskový pracovní život. Nabízíme služby v oblasti lidských zdrojů, kde jsme silní v oblasti rozvoje zaměstnanců a rehabilitace.

Segment trhu: Personalistika
Web: monovaz.se

Jsme společnost s velkými zkušenosti v oblasti business management. Společnost byla založena v roce 1991 a od té doby vytvořila a předala stovky systémů do národních i nadnárodních společností. Našimi zákazníky jsou většinou malé a střední firmy, ale našimi předními klienty jsou společnosti jako Volvo a Sandvik. Jednou z hlavních činností je dodávat na klíč vytvářené softwary obsahující a podporující nejmodernější technologie.

Segment trhu: IT technologie, Business management
Web: www.mapaz.com

Naším posláním je vyvíjet nové koncepty s vysoce kvalitním vzdělávacím obsahem poskytováním konzultačních snah o školení a rozvoj podnikání. Optimalizace hodnoty pro zákazníka prostřednictvím jedinečných konceptů globálního trhu a vytváření sítí v soukromém i veřejném sektoru.

Segment trhu: Personalistika a lidské zdroje
Web: www.multitude.se

S naší cloudovou platformou MZ se můžete postarat o provoz, správu a podporu vašeho validačního a certifikačního projektu.

Segment trhu: Personalistika
Web: www.mzcompetence.com

Vybíráme správné osoby na správné místo. Společnost byla založena v roce 2005 a v roce 2008 byla jednou z hlavních nestátních zprostředkovatelů práce ve Švédsku. Spolupracujeme se švédským Úřadem práce. Naší hlavní náplní je zprostředkování zaměstnání, pracovní rehabilitace, školení. Najdete nás ve více jak 40 místech v zemi.

Segment trhu: Personalistika, HR
Web: www.workforyou.se

USA

Náš tým specialistů poskytuje rehabilitaci po zranění, posilování a kondiční trénink přizpůsobený individuálním potřebám sportovců.

Segment trhu: Sport
Web: www.healthyballer.com

S více než 20-ti letou zkušeností má Focal Point Strategies vybudované nezbytné know-how k použití pro společnosti, které potřebují, aby byly jejich produkty a služby uvedeny na trh s profesionalitou a úspěchem. Se silnými a zkušenostmi v podnikání, prodeji a fundraisingu vytváří partneři Focal Point Strategies prodejní a marketingovou síť. Focal Point Strategies nabízí unikátní obchodní model s filozofií „s kůží na trh spolu s našimi klienty“.

Segment trhu: Marketing
Web: www.focalpointstrategies.com

Věříme, že proces hojení probíhá nejlépe pomocí regenerativní, integrované medicíny, která vám pomáhá žít váš nejlepší život.

Segment trhu: Sport, Medical
Web: painarthritisrelief.com

Velká Británie

Společnost Momentic vyvíjí a distribuuje diagnostické nástroje, školicí programy a postupy ve sportu, volném čase, vzdělávání, ekonomickém rozvoji, podnikových procesech, produktech, službách, projektech a postupech na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.

Segment trhu: Sport
Web: www.momentic.co.uk

Jsme přední společnost zabývající se dovednostmi a školeními, která lidem pomáhají transformovat jejich životy a byznys prostřednictvím práce, školení, vzdělávání a finančního poradenství. Pomáháme lidem získat a udržet si udržitelné zaměstnání, zatímco spolupracujeme se zaměstnavateli na rozvoji pracovních sil budoucnosti.

Segment trhu: Personalistika
Web: peopleplus.co.uk

Společnost Redburn Solutions Ltd. se sídlem v Belfastu se zaměřuje na oblast školství a zdravotnictví. Je úspěšným řešitelem projektů rámci grantového programu – FP7. V roce 2013 uvádí pro anglicky hovořící trh produkt pro školy a školská zařízení založený na CA method – BrightLightOn Education.

Segment trhu: Školství, Zdravotnictví
Web: www.redburnsolutions.eu